Yhteystiedot

Piirin hallitus 2022

Klikkaa vieressä olevaa linkkiä, jos haluat katsoa aikaisemman vuoden tietoja.

Puheenjohtaja
Lehto Veijo
Roihuvuoren Eläkkeensaajat ry
0500 404 223
veijo.j.lehto@gmail.com


Sihteeri
Kähkönen Sissi
Pasilan Eläkkeensaajat ry
050 367 6337
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠kahkonen.sissi@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Hukkamäki Raija
Pasilan Eläkkeensaajat ry
0400 416 322
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠raija.hukkamaki@gmail.com

Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Isomäki Margit
Pasilan Eläkkeensaajat ry
0400 866 005
margit.isomaki@gmail.com


Jäsen
Korhonen Arja
HKY:n torstai-Iltapäiväkerho ry
050 541 3001
arja.korhonen@outlook.com

Varajäsen
Kosonen Sirpa
HKY:n torstai-iltapäiväkerho ry
050 599 2490
kosonen.sa@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Artell Eeva-Sisko
Pitäjänmäen Eläkkeensaajat ry
040 700 7739
est.artell@gmail.com

Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Kalleinen Tuula
Pitäjänmäen Eläkkeensaajat ry
044 364 8280
tuula.kalleinen@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Kaskenaho Matti
Maunulan Seudun Eläkkeensaajat ry
050 308 2494
raimokaskenaho@outlook.com

Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Lageström Margareta
Haagan Eläkkeensaajat ry
050 460 1597
margaretalinnea@gmail.com

Jäsen
Luomala Esa
Kannelmäen Eläkkeensaajat ry
040 507 7315
luomala1@gmail.com

Varajäsen, Koulutusvastaava
Hölttä Seppo
Oulunkylän Eläkkeensaajat ry
040 731 7174
seppo.holtta8@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Marttila Irma
Myllypuron Eläkkeensaajat ry
050 338 3748
irmahelena.marttila@gmail.com


Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Kulmala Lillian
Roihuvuoren Eläkkeensaajat ry
040 533 1164
lillian.kulmala@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Mäenpää Irmeli
Tapanilan Eläkkeensaajat ry
050 386 3346
irmeli.maenpaa@gmail.com

Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Rouhiainen Seija 
Tapanilan Eläkkeensaajat ry
050 581 9602
seija.rouhiainen1@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Palmu Markku
Valtion Eläkkeensaajat ry
050 500 2255
palmum@hotmail.com

Varajäsen
Korhonen Pekka
Postin Helsingin seudun Eläkkeensaajat ry
040 552 2388

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sarnasto Sirpa
Vipuset- Helsinki ry
040 565 7900
sirpa.sarnasto@luukku.com

Varajäsen

Jäsen
Sjöblom Lahja
Itä-Helsingin Eläkkeensaajat ry
050 587 4200
lala.sjoblom@gmail.com

Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Repo Erja
Itä-Helsingin Eläkkeensaajat ry
0400 475 437
repo.erja@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Turpeinen Pertti
Vuosaaren Eläkkeensaajat ry
050 512 1440
pertti.turpeinen@saunalahti.fi

Varajäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Marviala Hannele
Vuosaaren Eläkkeensaajat ry
040 501 5613
hannele.marviala@gmail.com

Jäsen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Wallenius Raili
Helsingin Eläkkeensaajat ry
0500 609 070
wallenius.raili@pp.inet.fi


Varajäsen
Riutsola Maija
Helsingin Eläkkeensaajat ry
050 330 8392
maija.riutsola@gmail.com

Tiedottaja
Maja-Hellman Sarita
Vuosaaren Eläkkeensaajat ry
040 584 9065
sarita.majahellman@gmail.com


Taloudenhoitaja
Salo Pirjo
Helsingin Eläkkeensaajat ry
044 311 1244
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠pirjoha.salo@gmail.com

Ota yhteyttä.

Haluatko, että sinuun otetaan yhteyttä? *