Piirin hallitus 2019

Klikkaamalla vasemmalla näät kunkin aikaisemman vuoden hallituksen tiedot.

Piirin vuoden 2019 hallituksen yhteystiedot

 

Puheenjohtaja
Lehto Veijo

Roihuvuoren Eläkkeensaajat ry

gsm 0500 404 223
veijo.j.lehto@gmail.com

 

Sihteeri/tiedottaja
Sarita Maja-Hellman

Vuosaaren Eläkkeensaajat ry

gsm 040 584 9065

sarita.majahellman@gmail.com

 

Varsinaiset jäsenet

Henkilökohtaiset varajäsenet

 

Aalle Erkki

HKY:n torstai-Iltapäiväkerho ry

gsm 050 538 9050

erkki.aalle@luukku.com

 

Kosonen Sirpa
HKY:n torstai-iltapäiväkerho

gsm 050 599 2490

kosonen.sa@gmail.com

 

Artell Eeva-Sisko

Pitäjänmäen Eläkkeensaajat ry

gsm 040 700 7739

est.artell@gmail.com

 

Ketola Oili
Pitäjänmäen Eläkkeensaajat ry

gsm 044 206 7242

oilima.ketola@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja

Hukkamäki Raija

Pasilan Eläkkeensaajat ry

gsm 0400 416 322

raija.hukkamaki@gmail.com

 

 

Isomäki Margit
Pasilan Eläkkeensaajat ry

gsm 0400 866 005

margit.isomaki@gmail.com

 

Hyvärinen Pertti

Haagan Eläkkeensaajat ry

gsm 050 371 4409

pertti@perttihyvarinen.fi

 

Kaskenaho Matti
Maunulan Seudun Eläkkeensaajat ry

gsm 050 308 2494

raimokaskenaho@outlook.com

 

Korhonen Pekka

Postin Helsingin seudun Eläkkeensaajat ry

gsm 040 552 2388
 

Palmu Markku

Valtion Eläkkeensaajat ry

gsm 050 500 2255

palmum@hotmail.com

 

Luomala Esa

Kannelmäen Eläkkeensaajat ry

gsm 040 507 7315

luomala1@gmail.com

 

Karila Antti

Oulunkylän Eläkkeensaajat ry

gsm 050 462 6302

karilaantti@gmail.com

 

Marttila Irma

Myllypuron Eläkkeensaajat ry

gsm 050 338 3748

irma.marttila@hotmail.fi

 

Luukkonen Ismo

Roihuvuoren Eläkkeensaajat ry

gsm 040 565 4675

uokke@kolumbus.fi

 

Mäenpää Irmeli

Tapanilan Eläkkeensaajat ry

gsm 050 386 3346

irmeli.maenpaa@gmail.com

 

Rouhiainen Seija
Tapanilan Eläkkeensaajat ry

gsm 050 581 9602

seija.rouhiainen1@gmail.com

 

Perttunen Hillervo

Vipuset- Helsinki ry

gsm 050 356 8244

hillervo.perttunen@taloverkot.fi

Sarnasto Sirpa

Vipuset- Helsinki ry

gsm 040 565 7900

sirpa.sarnasto@luukku.com

 

Sjöblom Lahja

Itä-Helsingin Eläkkeensaajat ry

gsm 050 587 4200

lala.sjoblom@gmail.com

Harden Åke

Itä-Helsingin Eläkkeensaajat ry

gsm 050 569 2246

larsharden06@gmail.com

 

 

Koulutusvastaava

Turpeinen Pertti

Vuosaaren Eläkkeensaajat ry

gsm 050 512 1440

pertti.turpeinen@saunalahti.fi

 

 

Vartiainen Timo

Vuosaaren Eläkkeensaajat ry

gsm 050 545 5927

timovvartiainen@gmail.com

 

Liikuntavastaava

Wallenius Raili

Helsingin Eläkkeensaajat ry

gsm 0500 609 070

wallenius.raili@pp.inet.fi

 

Taloudenhoitaja
Kerttu Nurmisto
Kannelmäen Eläkkeensaajat ry
gsm 050 358 0996
kerttu.nurmisto@elisanet.fi
 

 

Riutsola Maija

Helsingin Eläkkeensaajat ry

gsm 050 330 8392

maija.riutsola@gmail.com